Bezpłatne szkolenia komputerowe

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Firma TOP FOCUS zaprasza do skorzystania z bogatej oferty szkoleń dla osób niepełnosprawnych. Prowadzimy bezpłatne kursy na wysokim poziomie z zakresu obsługi komputera (m.in. obsługa pakietu Microsoft Office) i urządzeń wspomagających w ramach programu „ Aktywny samorząd”. W roku 2015 szkolenia są w 100% finansowane z funduszy PFRON. Pomagamytakże w wypełnieniu wniosków o dofinansowanie i w prawidłowym dopasowaniu odpowiedniego sprzętu.

www.topfocus.pl

e-mail: biuro@topfocus.pl

tel. 41 24 26 700 lub 512 266 700

Proponujemy następujące szkolenia:

Szkolenia komputerowe

Telepraca i telemarketing

Przygotowanie do pracy z osobami niewidomymi i niedowidzącymi dla pracowników urzędów oraz uczelni wyższych

Szkolenia językowe, m.in. j. angielski, j. hiszpanski, j. francuski

Szkolenia z kompetencji społecznych

Emisja głosu

Prowadzimy kursy dla różnych grup wiekowych: dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów. Organizujemy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne.Szkolenia odbywają się na trzech poziomach, dopasowanych do potrzeb uczestników: poziom podstawowy, poziom średni oraz poziom zaawansowany.

Kursy dla osób z dysfunkcją wzroku i ruchu odbywają się z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu komputerowego i oprogramowania, takiego jak urządzenia brajlowskie oraz lektorskie, powiększalniki, a także oprogramowanie specjalistyczne udźwiękawiające i powiększające system operacyjny.

Znaczna część z nich odbyła się w formie kursów wyjazdowych w górach lub nad morzem, wraz z zakwaterowaniem w ośrodkach o wysokim standardzie.https://www.topfocus.pl/pl/szkolenia/2-uncategorised/126-szkolenia-osrodki-szkoleniowe.html.