Wycieczka „Sandomierski Kufer Skarbów”

Wycieczka "Sandomierski Kufer Skarbów"

Polski Związek Niewidomych, Okręg Świętokrzyski, serdecznie zaprasza swoich członków na wycieczkę do Sandomierza – „Sandomierski Kufer Skarbów” w dn. 17-18 września 2015r.

Jest to kolejna inicjatywa realizowana w ramach zadania pn. „Sztafeta PZN 2015 -Program zintegrowanych działań z zakresu organizacji imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób niewidomych i słabowidzących Polskiego Związku Niewidomych z województwa świętokrzyskiego”.

W programie m.in.: poszukiwanie najcenniejszych skarbów Sandomierza  w gotyckiej Katedrze i Domu Długosza w Muzeum Diecezjalnym, spacer lessowym wąwozem królowej Jadwigi, podziwianie sandomierskich wzgórz z pokładu statku, zwiedzanie sandomierskiego Rynku i zabytkowych kamieniczek wraz z obiadokolacją. Koszt 30zł/os. Cena zawiera bilety wstępu, zakwaterowanie z wyżywieniem, transport, ubezpieczenie, obsługę opiekuna.

Szczegóły pod numerem telefonu 690 895 881 lub w biurze PZN OŚ przy ul. Czerwonego Krzyża 3

Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Świętokrzyskiego w 2015r.