Zaproszenie do udziału w konkursie artystycznym „Rainbow Art Event 2015″

Zaproszenie do udziału w konkursie artystycznym "Rainbow Art Event 2015"

Polski Związek Niewidomych Okręg Świętokrzyski, serdecznie zaprasza swoich członków do udziału w Konkursie Artystycznym „Rainbow Art Event 2015″. Do konkursu mogą zgłaszać się wszystkie osoby niepełnosprawne wzrokowo   w stopniu znacznym bądź umiarkowanym, posiadające uzdolnienia i/lub osiągnięcia w wybranych dziedzinach: muzyki (śpiew/gra na instrumencie), sztuki plastycznej (rękodzieło artystyczne/malarstwo, rzeźba, grafika), literatury oraz tańca, nie wykluczając dodatkowych form artystycznych, niezależnie od wieku.

Formularze zgłoszeniowe należy wypełnić i złożyć w Kołach PZN OŚ, biurze Zarządu w Kielcach, ul. Czerwonego Krzyża 3 lub przesłać na adres pocztowy bądź e-mailowy:     pzn-kielce@o2.pl. Regulamin konkursu będzie dostępny w powyższych placówkach.

  TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW UPŁYWA Z DN. 30 WRZEŚNIA 2015.

Komisja Konkursowa zaprosi wybranych uczestników na spotkanie w październiku (termin będzie podany później) w biurze Zarządu w Kielcach, w celu przedstawienia prac artystycznych oraz uzasadnienia swojej aplikacji. Laureaci Konkursu otrzymają nagrody pieniężne oraz dyplomy, jak również będą mieli możliwość zaprezentowania się 04.11.2015 r. podczas uroczystości RAINBOW ART EVENT 2015.

 Projekt został dofinansowany przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego oraz Wojewodę Świętokrzyskiego w 2015r.